-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтелектуальний перетворювач різниці тисків типу APR-2000ALW/PD/Ex/0..100kPa/0..35kPa/P (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-009504-a
Завершена
374 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 872.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 872.30 UAH
Номер:
ff90030a26b1471496caf1fd62ae876a
Внутрішній номер закупівлі:
15671400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-25-009504-a
Замовник:
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568176
-
Адреса:
76007, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остафійчук Яна Русланівна +380342535633 yanaostafiichuk@ukr.net https://www.ifdcsms.com.ua/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
374 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2022 16:30 - 30.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2022 16:30 - 02.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
02.11.2022 00:03 - 07.11.2022 11:54
Період завантаження договору:
13.11.2022 00:00 - 23.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴374 460.00 Інтелектуальний перетворювач різниці тисків типу APR-2000ALW/PD/Ex/0..100kPa/0..35kPa/P (або еквівалент)