-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Калібратор Тандем з насосом ручним (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2022-11-17-008159-a
Торги не відбулися
222 536.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 112.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 112.68 UAH
Номер:
1a5249154051428a9c62d06ac18d0c03
Внутрішній номер закупівлі:
15906029
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-17-008159-a
Замовник:
ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568176
-
Адреса:
76007, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остафійчук Яна Русланівна +380342535633 yanaostafiichuk@ukr.net https://www.ifdcsms.com.ua/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
222 536.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2022 14:31 - 22.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2022 14:31 - 25.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴222 536.00 Калібратор Тандем з насосом ручним (або еквівалент)