• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Калібратор Тандем з насосом ручним (або еквівалент)

Оголошено тендер

222 536.00 UAH
Номер: c5587d3129894a64a8bccd465ac79e84
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-17-002343-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Замовник: ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Очікувана вартість: 222 536.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Калібратор Тандем з насосом ручним (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування: 17.11.2022 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума222 536.00 UAH