• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Еталонні роторні лічильники газу Delta S-Flow або аналогічні

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: 50dd9315617b492dbdd2e69a23ce0570
Внутрішній номер закупівлі: 6168823
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-04-002126-c   
Замовник: ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Контактна особа: Федик Галина Іванівна +380342535617 fedgalina@ukr.net http://www.ifdcsms.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 750.00 UAH
Період уточнення: 04.09.2020 15:24 - 11.09.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2020 15:24 - 21.09.2020 17:00
Аукціон: 22.09.2020 11:14 - 22.09.2020 11:35
Період кваліфікації: 22.09.2020 11:35 - 24.09.2020 16:18
Період завантаження договору: 24.09.2020 16:18 - 14.10.2020 16:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Еталонні роторні лічильники газу Delta S-Flow або аналогічні
Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 76007, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 127 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙМЕТЕР СЕРВІС»

Оскарження: 24.09.2020 16:18 - 05.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 349 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2020 16:18
Документи 36
Скарги 0
СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " РАДМІРТЕХ " У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Початкова пропозиція 350 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: bb517da55b7a4a95bb72558cab31da26
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-04-002126-c-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙМЕТЕР СЕРВІС»
Номер договору: №1210-1/2020
Сума договору: 349 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 291 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 12.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
Звіт про виконання договору про закупівлю
p7s
sign.p7s