• Відкриті торги
  • КЕП

Еталонні роторні лічильники газу Delta S-Flow або аналогічні

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: 08739c61c710463182a7fe0366565fa2
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-04-001775-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Замовник: ДП Державне підприємство "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Еталонні роторні лічильники газу Delta S-Flow або аналогічні
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування: 04.09.2020 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Еталонні роторні лічильники газу Delta S-Flow або аналогічні
Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 000.00 UAH