-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скамійка для пресу- ID: UA-2026-04-16-011793-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28940630
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стійки "Загальні з нахилом №2"- ID: UA-2026-04-16-011612-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28940451
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Веслувальний тренажер- ID: UA-2025-10-07-008479-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26666876
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Весла- ID: UA-2024-02-09-009411-a
- Дата створення : 09.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20700701
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Весла- ID: UA-2023-09-18-010456-a
- Дата створення : 18.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19002837
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Весла- ID: UA-2023-09-08-006855-a
- Дата створення : 08.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18910175
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
SUP борди- ID: UA-2023-06-21-014216-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18191241
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
SUP борди- ID: UA-2023-06-08-013827-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18042871
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Весла- ID: UA-2023-03-23-006878-a
- Дата створення : 23.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17319688
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Весла- ID: UA-2023-02-14-001586-a
- Дата створення : 14.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16963356
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар (Гімнастичний інвентар в асортименті)- ID: UA-2022-11-25-004319-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15989751
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мат-пазл- ID: UA-2022-11-25-003349-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15988790
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37430000-1 Інвентар для боксуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Палатка- ID: UA-2022-11-23-012843-a
- Дата створення : 23.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15975168
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Весло слалом- ID: UA-2022-11-23-012835-a
- Дата створення : 23.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15975159
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штанга в комплекті- ID: UA-2022-02-18-011558-b
- Дата створення : 18.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14209859
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2" ЄДРПОУ: 33484247ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -