-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
SUP борди
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-013827-a
Торги не відбулися
864 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 320.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 320.00 UAH
Номер:
6d24f50fb31a45389b507a018c2d815c
Внутрішній номер закупівлі:
18042871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-08-013827-a
Замовник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33484247
-
Адреса:
21003, Україна, Вінницька область, Вінниця, Бузький узвіз, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Габрієль Валентина Володимирівна 380432673686 mdyussh2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
864 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2023 16:18 - 13.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2023 16:18 - 16.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴864 000.00 SUP борди