-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
SUP борди
Оголошено тендер
864 000.00
UAH
Номер:
d791a8551f274a8e96466bc3a03ad806
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-08-004516-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33484247
-
Адреса:
21003, Україна, Вінницька область, Вінниця, Бузький узвіз, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33484247
-
Адреса:
21003, Україна, Вінницька область, Вінниця, Бузький узвіз, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
864 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
SUP борди
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.06.2023 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума864 000.00 UAH