-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Весла
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-001586-a
Торги не відбулися
408 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 043.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 043.50 UAH
Номер:
154361dcf6a64fc08b351846223b4276
Внутрішній номер закупівлі:
16963356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-14-001586-a
Замовник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33484247
-
Адреса:
21003, Україна, Вінницька область, Вінниця, Бузький узвіз, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Габрієль Валентина Володимирівна 380432673686 mdyussh2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.02.2023 09:49 - 19.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2023 09:49 - 22.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴408 700.00 Весла