• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Веслувальний тренажер

Завершена

167 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 30766eb16e004461b5a3ede9effe0379
Внутрішній номер закупівлі: 26666876
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-07-008479-a   
Замовник: Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2"
Контактна особа: Габрієль Валентина Володимирівна 380432673686 mdyussh2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 167 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.10.2025 14:16 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.10.2025 14:16 - 15.10.2025 00:00
Аукціон: з 15.10.2025 12:10
Період кваліфікації: 15.10.2025 00:00 - 15.10.2025 12:13
Період завантаження договору: 21.10.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴167 200.00 Веслувальний тренажер