-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для модернізації системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації...×-
Обладнання для модернізації системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації зі встановленням, в ізоляторі тимчасового тримання № 2 м. Шепетівка, за кодом ДК 021:2015: 35120000-1 — «Системи та пристрої нагляду та охорони»
- ID: UA-2026-08-06-003029-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30009176
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ручні металодетектори за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 Системи та пристрої нагляду т...×-
Ручні металодетектори за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
- ID: UA-2025-10-24-013734-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26886720
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Турнікет Gel...×-
Код за ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Турнікет Gelios TR-50)
- ID: UA-2025-03-26-010837-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24835828
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Комплект сис...×-
Код за ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Комплект системи охорони Ajax)
- ID: UA-2024-06-25-005082-a
- Дата створення : 25.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21921639
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арочний та ручні металодетектори за кодом ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагл...×-
Арочний та ручні металодетектори за кодом ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони 2 Лота
- ID: UA-2024-05-07-006779-a
- Дата створення : 07.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21492106
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Камери відео...×-
Код за ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Камери відеоспостереження)
- ID: UA-2023-10-25-011657-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19412343
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (металодетектори)- ID: UA-2022-10-27-008304-a
- Дата створення : 27.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15696090
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код за ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (металодетектори)- ID: UA-2022-09-21-011375-a
- Дата створення : 21.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15396309
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (система відеос...×-
код ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (система відеоспостереження )
- ID: UA-2021-12-29-002739-b
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13494161
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (камери відеосп...×-
код ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (камери відеоспостереження)
- ID: UA-2021-12-28-003224-a
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13481081
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (наклейка номерна)- ID: UA-2021-12-08-018208-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12977196
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021-201535120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (ремінь оптично-воло...×-
код за ДК 021-201535120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (ремінь оптично-волоконний армований, пластикова кліпса з навантажувачем)
- ID: UA-2021-10-13-000693-a
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11968437
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Пломби-наклейки)- ID: UA-2021-09-21-004511-c
- Дата створення : 21.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11632526
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Пломби-наклейки)- ID: UA-2021-04-19-003605-b
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9579281
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«код ДК 021:2015:35120000-1 — Системи та пристрої нагляду та охорони (Термінал збору даних...×-
«код ДК 021:2015:35120000-1 — Системи та пристрої нагляду та охорони (Термінал збору даних (для зчитування бар-кодів) при проведенні електронної інвентаризації)»
- ID: UA-2020-10-15-011387-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6727566
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -