• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ручні металодетектори за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається, математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується.

Завершена

60 300.00 UAH з ПДВ
Номер: ecf5b055696746a1ae2af3dd473b2ebd
Внутрішній номер закупівлі: 26886720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-24-013734-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Радчук Анна Олександрівна +380382692436 r.anna1993@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2025 16:21 - 29.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2025 16:21 - 01.11.2025 00:00
Аукціон: 03.11.2025 12:36 - 03.11.2025 12:59
Період кваліфікації: 03.11.2025 12:59 - 03.11.2025 18:05
Період завантаження договору: 09.11.2025 00:00 - 19.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 300.00 Ручні металодетектори за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони