-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ручні металодетектори за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено тендер
60 300.00
UAH
Номер:
7b1e46301c894808a4444fe7f22612ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-24-015116-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108824
-
Адреса:
29017, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108824
-
Адреса:
29017, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
60 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ручні металодетектори за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Примітки:
Категорія замовника відповідно до п.1 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (правоохоронні органи держави)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.10.2025 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума60 300.00 UAH