-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«код ДК 021:2015:35120000-1 — Системи та пристрої нагляду та охорони (Термінал збору даних (для зчитування бар-кодів) при проведенні електронної інвентаризації)»
Тендер Prozorro UA-2020-10-15-011387-c
Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника.
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
23df4254292a4f7991d0cab91c9092e1
Внутрішній номер закупівлі:
6727566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-15-011387-c
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108824
-
Адреса:
29017, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Герасимчук Руслан Володимирович +380382692208 umzkhm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
15.10.2020 17:20 - 28.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2020 17:20 - 07.11.2020 00:00
Аукціон:
09.11.2020 14:43 - 09.11.2020 15:16
Період кваліфікації:
09.11.2020 15:16 - 27.11.2020 12:54
Період завантаження договору:
27.11.2020 12:54 - 17.12.2020 12:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Покупцем за фактично отриманий належної якості Товар шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника на підставі видаткових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«код ДК 021:2015:35120000-1 — Системи та пристрої нагляду та охорони (Термінал збору даних (для зчитування бар-кодів) при проведенні електронної інвентаризації)»
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РІББОН ЮА"
Оскарження: 27.11.2020 12:42 - 08.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43009022
-
Контактна особа:
Банін Мар'ян +380633276444 info@ribbon.org.ua
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО, будинок 36
Оскарження: 27.11.2020 12:42 - 08.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
329 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.11.2020 12:42
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "АЙТІ ПЛАНЕТА"
Оскарження: 27.11.2020 12:51 - 08.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41307516
-
Контактна особа:
Анна Саприкіна +380964709214 asg@itplaneta.com.ua
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НАГІРНА, будинок 22
Оскарження: 27.11.2020 12:51 - 08.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
342 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
342 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.11.2020 12:51
Документи
24
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФЕКС ТІМ"
Оскарження: 27.11.2020 12:54 - 08.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36405640
-
Контактна особа:
Куля Андрій +380442290313 KAV@PROFEX.COM.UA http://www.4shop.com.ua
-
Адреса:
Україна, 02192, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛ. КОСМІЧНА, будинок 5, квартира 33
Оскарження: 27.11.2020 12:54 - 08.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
374 975.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2020 12:54
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "РИФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33542722
-
Контактна особа:
Артем Гусев +380503397735,+380503397735 artem@reef2000.com.ua
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ФЛОРЕНЦІЇ, будинок 10-А, квартира 145
Початкова пропозиція
377 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e0d4cdab2d54316b42927b320a96862
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-15-011387-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФЕКС ТІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36405640
-
Контактна особа:
Куля Андрій +380442290313 KAV@PROFEX.COM.UA http://www.4shop.com.ua
-
Адреса:
Україна, 02192, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛ. КОСМІЧНА, будинок 5, квартира 33
Номер договору:
1332
Сума договору:
374 975.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
312 479.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
11.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний