• Відкриті торги
  • КЕП

«код ДК 021:2015:35120000-1 — Системи та пристрої нагляду та охорони (Термінал збору даних (для зчитування бар-кодів) при проведенні електронної інвентаризації)»

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: 0cc9f627ddf04541b139091d4d57ad1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-15-011920-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «код ДК 021:2015:35120000-1 — Системи та пристрої нагляду та охорони (Термінал збору даних (для зчитування бар-кодів) при проведенні електронної інвентаризації)»
Примітки: категорія замовника, правоохоронні органи держави, місце розташування м. Хмельницький, вул.Зарічанська,7, код ЄДРПОУ 40108824
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 15.10.2020 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума380 000.00 UAH