-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання засобів пожежного захисту- ID: UA-2024-11-08-001100-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23177203
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне,рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2024-07-23-001168-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22127530
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стенд пожежний закритого типу- ID: UA-2024-07-02-003645-a
- Дата створення : 02.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21972077
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне,рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2024-07-02-003358-a
- Дата створення : 02.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21971778
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2020-03-23-000233-c
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4686795
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2020-03-12-000708-c
- Дата створення : 12.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4627883
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -