• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Стенд пожежний закритого типу

Завершена

24 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
Номер: 516b1fdf5f0f444e873e48f3b58ff26d
Внутрішній номер закупівлі: 21972077
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-02-003645-a   
Замовник: ДНЗ "КЦПОММ"
Контактна особа: Тороповська Марія Михайлівна 0676036504 kcpommbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.07.2024 11:56 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2024 11:56 - 10.07.2024 00:00
Період кваліфікації: 10.07.2024 00:00 - 11.07.2024 14:27
Період завантаження договору: 17.07.2024 00:00 - 27.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 000.00 Стенд пожежний закритого типу