-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стенд пожежний закритого типу
Оголошено тендер
24 000.00
UAH
Номер:
72a4b39f4a024d1fa98155deb7c354f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-03-014634-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДНЗ "КЦПОММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536099
-
Адреса:
50103, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Домнобудівників, буд.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДНЗ "КЦПОММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536099
-
Контактна особа:
Тороповська Марія Михайлівна 0676036504 kcpommbuh@ukr.net
-
Адреса:
50103, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Домнобудівників, буд.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стенд пожежний закритого типу
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.06.2024 19:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стенд пожежний закритого типу
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.08.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума24 000.00 UAH