-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання засобів пожежного захисту
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-001100-a
Завершена
99 208.44
UAH з ПДВ
Номер:
e91dc2871de942e992348cdfcd914842
Внутрішній номер закупівлі:
23177203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-001100-a
Замовник:
ДНЗ "КЦПОММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536099
-
Адреса:
50103, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Домнобудівників, буд.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горб Григорій Григорович 0564947221 kcpommbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
99 208.44 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання засобів пожежного засобу
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.11.2024
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "дспп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35269494
-
Контактна особа:
Олена Ханбекова 0933925455 kcpomm@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Хандоги,11
Ціна пропозиції
99 208.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2024 09:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ecb115a18ee47adb09bf7f4cccc6b40
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-08-001100-a-a1
Постачальник:
ТОВ "дспп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35269494
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Хандоги,11
Номер договору:
07/11
Сума договору:
99 208.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
82 673.70 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Придбання засобів пожежного засобу: 33 069.48000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
07.11.2024 09:26
Статус:
Виконаний