-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежне,рятувальне та захисне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-07-02-003358-a
Торги не відбулися
78 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 390.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 390.00 UAH
Номер:
8ba45784f4c04ffc8befe43d0a7addba
Внутрішній номер закупівлі:
21971778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-02-003358-a
Замовник:
ДНЗ "КЦПОММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536099
-
Адреса:
50103, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Домнобудівників, буд.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тороповська Марія Михайлівна 0676036504 kcpommbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.07.2024 11:42 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2024 11:42 - 10.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 000.00 Протипожежне,рятувальне та захисне обладнання