• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Протипожежне,рятувальне та захисне обладнання

Оголошено тендер

78 000.00 UAH
Номер: 3fb3c9b073034e2f846df9cc232dce65
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-04-002621-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДНЗ "КЦПОММ"
Замовник: ДНЗ "КЦПОММ"
Очікувана вартість: 78 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежне,рятувальне та захисне обладнання
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.06.2024 10:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вогнегасники вуглекислотні ВВК-5
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 3 шт.
Період постачання до 15.08.2024
Комплект засобів індивідуального захисту
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 16 штука
Період постачання до 15.08.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума78 000.00 UAH