-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015...×-
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
- ID: UA-2026-08-17-006291-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103163
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015...×-
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
- ID: UA-2026-07-20-009123-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859181
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015...×-
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
- ID: UA-2026-04-20-008591-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28965749
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015...×-
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
- ID: UA-2025-06-09-006499-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25545599
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34...×-
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34430000-0 Велосипеди)
- ID: UA-2024-10-24-004474-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23006696
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34...×-
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34430000-0 Велосипеди)
- ID: UA-2024-06-10-001279-a
- Дата створення : 10.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21780839
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34...×-
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34430000-0 Велосипеди)
- ID: UA-2024-05-29-001834-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21687100
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34...×-
Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів (код ДК 021:2015 - 34430000-0 Велосипеди)
- ID: UA-2024-04-08-005261-a
- Дата створення : 08.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21232187
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запчастини та приладдя до спортивних велосипедів- ID: UA-2016-12-23-000208-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 435651
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
велопокрышки к спортивным велосипедам- ID: UA-2016-11-30-000230-a
- Дата створення : 30.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 419399
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34432100-5 Шини для велосипедівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
комплектующие к спортивным шоссейным велосипедам и тренажор- ID: UA-2016-12-05-000105-a
- Дата створення : 05.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 378924
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
комплектующие к спортивным шоссейным велосипедам и тренажор- ID: UA-2016-11-30-001396-a
- Дата створення : 30.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 364654
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
комплектующие к спортивным шоссейным велосипедам- ID: UA-2016-11-29-001701-a
- Дата створення : 29.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 355449
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Велозапчасти и резина к спортивным велосипедам- ID: UA-2016-09-12-001530-c
- Дата створення : 12.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 215055
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Велозапчасти и резина к спортивным велосипедам- ID: UA-2016-08-30-000002-c
- Дата створення : 30.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 194686
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"" ЄДРПОУ: 33620611ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівТорги відміненоТорги відмінено -