-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006291-a
Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі (Код ДК 021:2015): 34430000-0 – Велосипеди; 34432000-4 - Частини та приладдя до велосипедів.
Завершена
83 615.00
UAH без ПДВ
Номер:
abeda15bf16b43a78a080174c99f679c
Внутрішній номер закупівлі:
30103163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006291-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33620611
-
Адреса:
84403, Україна, Донецька область, місто Лиман, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Євтушенко +380954277164 velosport_krl@ukr.net https://sportdonoda.gov.ua/pro-upravlinnya/sportivni-organizatsi/32_oblasna-spetsializovana-dityacho-yunatska-sportivna-shkola-olimpiyskogo-rezervu-z-velosipednogo-sportu.html
Класифікатор ДК 021:2015:
34430000-0 ВелосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 615.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 13:41 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 13:41 - 25.08.2026 09:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:34
Період кваліфікації:
25.08.2026 09:00 - 26.08.2026 12:13
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 615.00 (Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди