-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-009123-a
Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі (Код ДК 021:2015): 34430000-0 – Велосипеди; 34432000-4 - Частини та приладдя до велосипедів.
Завершена
416 429.17
UAH без ПДВ
Номер:
9ec12f2ed3904e9790a772ce1072dedb
Внутрішній номер закупівлі:
29859181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-009123-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33620611
-
Адреса:
84403, Україна, Донецька область, місто Лиман, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Євтушенко +380954277164 velosport_krl@ukr.net https://sportdonoda.gov.ua/pro-upravlinnya/sportivni-organizatsi/32_oblasna-spetsializovana-dityacho-yunatska-sportivna-shkola-olimpiyskogo-rezervu-z-velosipednogo-sportu.html
Класифікатор ДК 021:2015:
34430000-0 ВелосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 429.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 16:07 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 16:07 - 28.07.2026 09:00
Аукціон:
з 29.07.2026 12:05
Період кваліфікації:
28.07.2026 09:00 - 30.07.2026 09:43
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 429.17 (Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди