-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-008591-a
Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі (Код ДК 021:2015): 34430000-0 – Велосипеди; 34432000-4 - Частини та приладдя до велосипедів.
Завершена
415 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b3c00ed2d0bd4306980300b942db4753
Внутрішній номер закупівлі:
28965749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-008591-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33620611
-
Адреса:
84403, Україна, Донецька область, місто Лиман, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Євтушенко +380954277164 velosport_krl@ukr.net https://sportdonoda.gov.ua/pro-upravlinnya/sportivni-organizatsi/32_oblasna-spetsializovana-dityacho-yunatska-sportivna-shkola-olimpiyskogo-rezervu-z-velosipednogo-sportu.html
Класифікатор ДК 021:2015:
34430000-0 ВелосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 14:59 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 14:59 - 28.04.2026 09:00
Аукціон:
з 29.04.2026 14:18
Період кваліфікації:
28.04.2026 09:00 - 29.04.2026 11:32
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴415 000.00 (Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди