• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди

Оголошено тендер

415 000.00 UAH
Номер: fc772da6808848e59a649cd77a30813a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-006590-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ"
Очікувана вартість: 415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: (Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
Примітки: Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі (Код ДК 021:2015): 34430000-0 – Велосипеди; 34432000-4 - Частини та приладдя до велосипедів.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34430000-0 Велосипеди
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.04.2026 12:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описобласний бюджет
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛиман
Сума415 000.00 UAH