-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2025-05-14-014127-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25304968
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34430000-0 — Велосипеди- ID: UA-2025-03-05-015177-a
- Дата створення : 05.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24625994
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2025-02-25-014518-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24542200
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2024-11-05-015608-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23140692
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Велосипеди- ID: UA-2023-08-05-000477-a
- Дата створення : 05.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18596022
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2023-08-05-000468-a
- Дата створення : 05.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18596013
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2023-06-07-015961-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18028612
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2023-04-13-010603-a
- Дата створення : 13.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17496618
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2022-09-14-011388-a
- Дата створення : 14.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15337334
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Велосипеди- ID: UA-2022-08-26-008862-a
- Дата створення : 26.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15198020
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велосипеди- ID: UA-2021-11-12-003394-c
- Дата створення : 12.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12463332
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини та приладдя до велосипедів- ID: UA-2021-03-11-010708-b
- Дата створення : 11.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9008058
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Спортивні велосипеди- ID: UA-2020-02-19-001278-c
- Дата створення : 19.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4519439
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
спортивні велосипеди- ID: UA-2019-02-18-000606-b
- Дата створення : 18.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3071231
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДКПП 021:2015: 34430000-0 – «Велосипеди» (спортивні велосипеди)- ID: UA-2017-09-08-000102-a
- Дата створення : 08.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1155928
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3" ЄДРПОУ: 34788426ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -