-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивні велосипеди
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-001278-c
Спортивні велосипеди
Завершена
212 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 060.00 UAH
Номер:
6b60aa60e18d43edb90282eee8a278c2
Внутрішній номер закупівлі:
4519439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-19-001278-c
Замовник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34788426
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Театральна,24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Кокуца 0432673285, +380972248908 mdush_3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34430000-0 ВелосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2020 17:58 - 24.02.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2020 17:58 - 05.03.2020 20:00
Аукціон:
06.03.2020 11:39 - 06.03.2020 12:00
Період кваліфікації:
06.03.2020 12:00 - 11.03.2020 14:10
Період завантаження договору:
06.03.2020 12:00 - 26.03.2020 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 000.00 Спортивні велосипеди