-
Відкриті торги
-
КЕП
Спортивні велосипеди
Оголошено тендер
212 000.00
UAH
Номер:
1947436fe3cf419990e5ba12cbdcfd3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-19-002801-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34788426
Замовник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34788426
Очікувана вартість:
212 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивні велосипеди
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34430000-0 Велосипеди
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.02.2020 17:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума212 000.00 UAH