• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Велосипеди

Велосипеди

Завершена

67 255.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 336.28 UAH
Номер: ec43976188b94a93b466e496d761bfb0
Внутрішній номер закупівлі: 18596022
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-05-000477-a   
Замовник: Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3"
Контактна особа: Чешковський Ярослав Володимирович +380936999274 bringme4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 255.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.08.2023 18:29 - 10.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2023 18:29 - 13.08.2023 18:00
Період кваліфікації: 13.08.2023 18:02 - 14.08.2023 12:13
Період завантаження договору: 20.08.2023 00:00 - 30.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴67 255.00 Велосипед