-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Велосипеди
Оголошено тендер
67 255.00
UAH
Номер:
023318880dce48efb444c88d22ac47e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-05-000165-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34788426
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34788426
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
67 255.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Велосипеди
Примітки:
Велосипеди
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34430000-0 Велосипеди
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.08.2023 18:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Сума67 255.00 UAH