-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34430000-0 — Велосипеди
Тендер Prozorro UA-2025-03-05-015177-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
ca9b7f89248842c8a3a5fe5fd000e19d
Внутрішній номер закупівлі:
24625994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-05-015177-a
Замовник:
Заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34788426
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Янгеля, будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чешковський Ярослав 380936999274 bringme4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34430000-0 ВелосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2025 20:13 - 10.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2025 20:13 - 13.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
13.03.2025 00:00 - 15.03.2025 10:58
Період завантаження договору:
21.03.2025 00:00 - 31.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Велосипеди