-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до JCB та ROBOT- ID: UA-2026-08-11-003775-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30047443
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини до автомобіля ВАЗ-21213 НИВА- ID: UA-2026-07-21-010560-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29872164
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини до автомобілів Daewoo Lanos та Daewoo Leganza- ID: UA-2026-07-21-009409-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29870986
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобілів TOYOTA LANDСRUISER- ID: UA-2026-07-08-004207-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29758933
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобіля TOYOTA CARINA E- ID: UA-2026-06-23-004656-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29620157
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини (скло кабіни) до к/н Komatsu, г/н Sennebogen- ID: UA-2026-06-08-007872-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29466490
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних автомобілів VOLVO F12- ID: UA-2026-06-05-007588-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29452392
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобілів CHEVROLET AVEO- ID: UA-2026-05-21-005181-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29296073
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобіля DAEWOO Leganza- ID: UA-2026-05-15-003627-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29235331
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних автомобілів VOLVO F12- ID: UA-2026-05-14-008869-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29225435
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобіля Hyundai H1- ID: UA-2026-05-14-007622-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29224177
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини до автомобілів TOYOTA Landсruiser- ID: UA-2026-05-07-012219-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29154524
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини до автомобілів Daewoo Nubira та Volkswagen Sharan- ID: UA-2026-05-07-010767-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29153068
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до к/н Комацу WA320-6,WA470-6, WA500-6- ID: UA-2026-04-27-002843-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29033235
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до с/а Річ Стакер Кальмар DRD 420-60S5, в/п 42т- ID: UA-2026-04-27-001361-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031751
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -