• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запчастини до автомобілів Daewoo Lanos та Daewoo Leganza

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 днів назад

17 367.50 UAH без ПДВ
Номер: f0d69923e8254432a24525af72f60978
Внутрішній номер закупівлі: 29870986
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-21-009409-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
Контактна особа: Ямпольська Вікторія Олександрівна 380486879204 V.Yampolska@imtp.ua https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 367.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 15:47 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2026 15:47 - 29.07.2026 00:00
Аукціон: з 29.07.2026 15:20
Період кваліфікації: 29.07.2026 00:00 - 26.08.2026 10:29
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 367.50 Запчастини до автомобілів Daewoo Lanos та Daewoo Leganza