-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до автомобіля TOYOTA CARINA E
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-004656-a
Завершена
58 965.00
UAH без ПДВ
Номер:
b9a5504c35c74a68b6dc5c2eb09def0b
Внутрішній номер закупівлі:
29620157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-004656-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125672
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остащенко Руслана Василівна 380486879204 R.Ostaschenko@imtp.ua https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 965.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:30 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:30 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
01.07.2026 11:51 - 01.07.2026 12:14
Період кваліфікації:
01.07.2026 12:14 - 03.07.2026 10:40
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 965.00 Запасні частини до автомобіля TOYOTA CARINA E