-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини (скло кабіни) до к/н Komatsu, г/н Sennebogen
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-007872-a
Завершена
299 624.00
UAH без ПДВ
Номер:
0e982b772e7a4b9abe3e9d94bd7ceec6
Внутрішній номер закупівлі:
29466490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-007872-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125672
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ямпольська Вікторія Олександрівна 380486879204 V.Yampolska@imtp.ua https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 624.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 14:30 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 14:30 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
16.06.2026 15:45 - 16.06.2026 16:08
Період кваліфікації:
16.06.2026 16:08 - 19.06.2026 15:51
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 624.00 Запасні частини (скло кабіни) до к/н Komatsu, г/н Sennebogen