-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви для досліджень- ID: UA-2026-09-02-008920-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267713
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для досліджень- ID: UA-2026-08-13-007954-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077890
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для досліджень- ID: UA-2026-08-12-004324-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30061415
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для біохімічного аналізатору АССENT-200– за кодом CPV ДК 021:2015 - 33690000-3 Лі...×-
Реагенти для біохімічного аналізатору АССENT-200– за кодом CPV ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-07-27-004749-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915407
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти лабораторні за кодом CPV ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-27-004377-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915045
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для досліджень- ID: UA-2026-07-13-002523-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29793678
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для аналізатора Mindray CL – 1200i- ID: UA-2026-07-09-006062-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29772850
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для досліджень- ID: UA-2026-06-12-003930-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29520014
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень- ID: UA-2026-05-14-010735-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29227301
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви лабораторні- ID: UA-2026-05-08-003455-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29161101
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень- ID: UA-2026-04-30-004493-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29077065
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для біохімічного аналізатору АССENT-200- ID: UA-2026-04-28-002703-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29047374
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для аналізатора Mindray CL – 1200i- ID: UA-2026-04-10-000191-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28883814
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для автоматичного аналізатора ШОЕ Cube 30 Touch- ID: UA-2026-03-13-006118-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28598537
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби, що виготовляються в аптеках- ID: UA-2026-02-26-003335-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28434922
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -