-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для аналізатора Mindray CL – 1200i
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-006062-a
Завершена
257 275.70
UAH без ПДВ
Номер:
76629756d56e4736bc4ae15d9e3ca880
Внутрішній номер закупівлі:
29772850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-006062-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, бульвар Марії Примаченко, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сівак Оксана Юріївна 380672531417 kdlzsmu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
257 275.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 13:38 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 13:38 - 17.07.2026 15:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:13
Період кваліфікації:
17.07.2026 15:00 - 17.07.2026 15:39
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴257 275.70 Реагенти для аналізатора Mindray CL – 1200i