-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реактиви для досліджень
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-002523-a
Завершена
1 557 446.25
UAH без ПДВ
Номер:
9868d352de474c5a8f3d6809cdd3814f
Внутрішній номер закупівлі:
29793678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-002523-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, бульвар Марії Примаченко, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юшков Павло Олексійович 380612362293 tron.g.i@zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 557 446.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 10:58 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 10:58 - 21.07.2026 08:00
Аукціон:
з 22.07.2026 12:51
Період кваліфікації:
21.07.2026 08:00 - 23.07.2026 14:51
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 557 446.25 Реактиви для досліджень