• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви для досліджень

Торги не відбулися

1 866 417.82 UAH з ПДВ
Номер: 2a48441d31d143f7b4380369091919fa
Внутрішній номер закупівлі: 29520014
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-003930-a   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Соломонова Анастасія Андріївна 380996667674 solomonova.a.a@zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 866 417.82 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 11:15 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 11:15 - 20.06.2026 08:00
Аукціон: з 22.06.2026 12:20
Період кваліфікації: 20.06.2026 08:00 - 02.07.2026 11:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 866 417.82 Реактиви для досліджень