-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696300-8 Хімічні реактиви)- ID: UA-2022-12-12-013397-a
- Дата створення : 12.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16210127
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696300-8 Хімічні реактиви)- ID: UA-2022-12-12-013122-a
- Дата створення : 12.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16209856
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 :2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696300-8 Хімічні реактиви)- ID: UA-2022-01-27-016345-b
- Дата створення : 27.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13827515
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -33690000-3 Лікарські засоби різні (33696300-8 Хімічні реактиви)- ID: UA-2021-05-05-006770-c
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9765263
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33696300-8 Хімічні реактиви- ID: UA-2021-04-21-004009-c
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9610420
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні ( 33696300-8 хімічні речовини)- ID: UA-2020-12-07-003909-c
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7583082
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні ( 33696300-8 хімічні речовини)- ID: UA-2020-11-18-009761-c
- Дата створення : 18.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7265350
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні ( 33696300-8 хімічні речовини)- ID: UA-2020-11-02-003714-c
- Дата створення : 02.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6990624
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 код 33696300-8 Хімічні реактиви- ID: UA-2019-10-22-002022-b
- Дата створення : 22.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3915463
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33696300-8 Хімічні реактиви- ID: UA-2019-09-26-001754-b
- Дата створення : 26.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3829905
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 33696300-8 Хімічні реактиви- ID: UA-2019-09-23-000258-b
- Дата створення : 23.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3810837
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 05381662ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиЗавершена -