• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні ( 33696300-8 хімічні речовини)

Завершена

140 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cfa8b1e22f9c46b2a27cc376c115cc09
Внутрішній номер закупівлі: 7583082
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-07-003909-c   
Замовник: ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Римма Бакланова +380504783238 hrdl_zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Враховуючи те, що Замовником двічі проведено процедури відкритих торгів щодо закупівлі код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні ( 33696300-8 хімічні речовини)( UA-2020-11-02-003714-c та UA-2020-11-18-009761-c ), які відмінені через відсутність достатньої кількості учасників, було прийнято рішення про проведення переговорної процедури на підставі п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі".
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір хімічних реактивів для ветеринарно-санітарної експертизи м’яса
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 165 набір
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Набір хімічних реактивів для ветеринарно-санітарної експертизи молока
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 205 набір
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Набір хімічних реактивів для ветеринарно-санітарної експертизи меду
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 40 набір
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Набір хімічних реактивів для дослідження риби (без реакції визначення вмісту кухонної солі)
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 20 набір
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Набір хімічних реактивів для дослідження нітратів у продуктах та кормах рослинного походження
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 200 набір
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Набір хімічних реактивів все для рослинних олій
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 50 набір
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Набір хімічних реактивів для визначення розсолу соління
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 70 набір
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Галуни алюмокалієві, чда
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 6 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті
Калій азотно-кислий, чда
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 1 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РЕАГЕНТ"

Оскарження: 07.12.2020 15:50 - 18.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 140 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.12.2020 15:50
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: e67432c81f0742728c7748489a08a043
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-07-003909-c-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РЕАГЕНТ"
Номер договору: 19/1
Сума договору: 140 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 116 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 18.12.2020 11:20
Статус:
Виконаний
pdf
Виправлення помилки.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Протокол виправлення помилки.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s