-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні ( 33696300-8 хімічні речовини)
Тендер Prozorro UA-2020-11-02-003714-c
Торги не відбулися
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
f71c47ed9d994c618231705038b57e6a
Внутрішній номер закупівлі:
6990624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-02-003714-c
Замовник:
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381662
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, буд. 148
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Римма Бакланова +380504783238 hrdl_zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2020 12:28 - 08.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2020 12:28 - 18.11.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУсі платежі проводяться в національній валюті України на розрахунковий рахунок Постачальника після отримання товару, згідно видаткової накладної протягом 30 календарних днів за наявності фінансуваня.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір хімічних реактивів для ветеринарно-санітарної експертизи м’яса
Кількість
165 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Набір хімічних реактивів для ветеринарно-санітарної експертизи молока
Кількість
205 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Набір хімічних реактивів для ветеринарно-санітарної експертизи меду
Кількість
40 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Набір хімічних реактивів для дослідження риби (без реакції визначення вмісту кухонної солі)
Кількість
20 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Набір хімічних реактивів для дослідження нітратів у продуктах та кормах рослинного походження
Кількість
200 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Набір хімічних реактивів все для рослинних олій
Кількість
50 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Набір хімічних реактивів для визначення розсолу соління
Кількість
70 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Галуни алюмокалієві, чда
Кількість
6 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Калій азотно-кислий, чда
Кількість
0.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020