• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 33696300-8 Хімічні реактиви

Торги не відбулися

198 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
Номер: 3a9efc06e4c34200ad3ecbc863548497
Внутрішній номер закупівлі: 3829905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-26-001754-b   
Замовник: ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Ірина Анатоліївна Константинова +380577352409 hfkaptannalv2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 198 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 980.00 UAH
Період уточнення: 26.09.2019 15:10 - 06.10.2019 16:01
Період прийому пропозицій: 26.09.2019 15:10 - 16.10.2019 16:01
Аукціон: 17.10.2019 14:42 - 17.10.2019 15:03
Період кваліфікації: 17.10.2019 15:03 - 22.10.2019 10:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 33696300-8 Хімічні реактиви
Код ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактиви
Кількість 1620 набір
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 61157, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Москалівська, 148 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Реагент

Оскарження: 17.10.2019 15:03 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція 197 816.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 816.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2019 10:28
Документи 32
Скарги 0
ТОВ Дніпропетовська хімічна компанія

Оскарження: 22.10.2019 10:28 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція 197 843.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 843.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2019 10:36
Документи 13
Скарги 0