-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг...×-
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл
- ID: UA-2026-08-17-009036-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30105907
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення –...×-
URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, СРБ-латекс-тест Гранум – 50 паковань, РФ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань
- ID: UA-2026-07-28-001139-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29923704
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні" ( 35 найменувань) Аланінамінотра...×-
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні" ( 35 найменувань) Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл) – 5 штук, Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT) (1*1000мл) – 5 штук, а-Амілаза EPS (1*150 мл) – 6 штук, y-Глутамінтрансфераза (y-GT) (1*300 мл) – 9 штук, Лужна фосфотаза (ALP)-АМР (1*300мл) – 8 штук, Білірубін (загальний) (2*500мл) Biosystems – 9 штук, Білірубін (прямий) (2*500мл) – 17 штук, Тригліцериди (10*60мл) – 5 штук, HDL-Холестерин прямий (1*320мл) – 15 штук, LDL-Холестерин прямий (1*160мл) – 15 штук, Холестерин (1*1000мл) – 15 штук, Глюкоза (1*1000мл) – 9 штук, Кальций-Арсеназо (1*200мл) – 2 штуки, Залізо-Феррозин (1*200мл) – 2 штуки, Білок (загальний) (2*250) – 2 штуки, Сечовина/Азот сечовини (УФ-метод) (1*1000мл) – 4 штуки, Креатинін (1*1000мл) – 7 штук, Сечова кислота (1*1000 мл) – 4 штуки, Альбумін (1*250мл) – 2 штуки, Концентрований миючий розчин 500мл – 5 штуки, Кислотний миючий розчин (4*20мл) – 3 штуки, Лужний миючий розчин (4*15мл) – 3 штуки, Протромбіновий час (РТ) (4*5мл) – 50 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*4мл) – 20 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*16мл) – 15 штук, Фібріноген Clauss (4*2мл) – 35 штук, Фібріноген Clauss (4 *15мл) - 25 штук, Коагуляційний контроль 1 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний контроль 11 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний калібратор (4*1 мл) – 1 штука, Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (1*144мл) – 10 штук, Гемоглобін А1С контроль (підвищенний) (1*0,5мл) – 2 штуки, Стандарт Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (4*0,5мл) – 4 штуки, Біохімічний калібратор (Human) (5*5 мл) – 2 штуки, Біохімічна контрольна сироватка (Human) (5*5 мл) – 3 штуки.
- ID: UA-2026-06-15-008354-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29538540
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл) – 5 штук, Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT)...×-
Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл) – 5 штук, Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT) (1*1000мл) – 5 штук, а-Амілаза EPS (1*150 мл) – 6 штук, y-Глутамінтрансфераза (y-GT) (1*300 мл) – 9 штук, Лужна фосфотаза (ALP)-АМР (1*300мл) – 8 штук, Білірубін (загальний) (2*500мл) Biosystems – 9 штук, Білірубін (прямий) (2*500мл) – 17 штук, Тригліцериди (10*60мл) – 5 штук, HDL-Холестерин прямий (1*320мл) – 15 штук, LDL-Холестерин прямий (1*160мл) – 15 штук, Холестерин (1*1000мл) – 15 штук, Глюкоза (1*1000мл) – 9 штук, Кальций-Арсеназо (1*200мл) – 2 штуки, Залізо-Феррозин (1*200мл) – 2 штуки, Білок (загальний) (2*250) – 2 штуки, Сечовина/Азот сечовини (УФ-метод) (1*1000мл) – 4 штуки, Креатинін (1*1000мл) – 7 штук, Сечова кислота (1*1000 мл) – 4 штуки, Альбумін (1*250мл) – 2 штуки, Концентрований миючий розчин 500мл – 5 штуки, Кислотний миючий розчин (4*20мл) – 3 штуки, Лужний миючий розчин (4*15мл) – 3 штуки, Протромбіновий час (РТ) (4*5мл) – 50 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*4мл) – 20 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*16мл) – 15 штук, Фібріноген Clauss (4*2мл) – 35 штук, Фібріноген Clauss (4 *15мл) - 25 штук, Коагуляційний контроль 1 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний контроль 11 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний калібратор (4*1 мл) – 1 штука, Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (1*144мл) – 10 штук, Гемоглобін А1С контроль (підвищенний) (1*0,5мл) – 2 штуки, Стандарт Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (4*0,5мл) – 4 штуки, Біохімічний калібратор (Human) (5*5 мл) – 2 штуки, Біохімічна контрольна сироватка (Human) (5*5 мл) – 3 штуки.
- ID: UA-2026-06-03-003403-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29418982
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para12 Extend 1*2.5мл (н...×-
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para12 Extend 1*2.5мл (норма) -5 штук, ABX-Cleaner 1л, (L) ферментативний розчин – 40 штук, ABX-Minidil LMG 20 л (L) ізотонічний розчин – 8 штук, ABX-Minilyse LMG 1л, (L) лізуючий розчин – 8 штук, ABX-Difftrol (2N),розчин для контролю – 3 набір, ABX-Minoclair 0.5л, (L) розчин для промивки – 8 штук, ABX-Diluent 20л, (L) ізотонічний розчин – 10 штук, Whitediff 1л, (L) лізуючий розчин – 20 штук, URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, Фарбник по Романовсюкому,1л, з буфером – 2 штук, Фарбник-фіксатор по Май-Грюнвальду,1л – 2 штук, Імерсійна олія для мікроскопії НР060.01(100мл) – 5 флакон, СРБ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань, Діагностичний моноклональний реагент анти-А (10мл) – 2 флакон, Діагностичний моноклональний реагент анти-В (10мл) – 2 флакон, Діагностичний моноклональний реагент анти-D (10 мл) – 2 флакон.
- ID: UA-2026-05-28-009789-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29373283
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні", 105-004278-00 Калібраційний н...×-
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні", 105-004278-00 Калібраційний набір FT4 – 1 набір, 105-004209-00 Тест-система для визначення FT4,100т -25 наборів, 105-004281-00 Калібраційний набір для визначення TSH – 1 набір, 105-004212-00 Тест-система для визначення TSH-,100т – 45 наборів, 105-005916-00 Калібраційний набір Anti-TPO -1 набір, 105-005665-00 Тест-система для визначення Anti-TPO .100т – 12 наборів, 105-004288-00 Total PSA Калібратори TPSA211 – 1 набір, 105-004219-00 Набір реагентів для визначення простати специфічного антигену загального TPSA 111 – 40 наборів, 105-004289-00 Калібраційний набір Ferritin – 1 набір, 105-004220-00 Тест-система для визначення Ferritin,100т – 30 наборів, 105-004285-00 Калібраційний набір СА-15.3 – 1 набір, 105-004216-00 Тест-система для визначення СА-15.3, 100т – 2 набори, 105-004284-00 Калібраційний набір СА-125 – 1 набір, 105-0004215-00 Тест-система для визначення СА-125. 100т – 2 набори, Очищувальний розчин Реагент М-53Р Probe Cleanser (50 ml) – 15 штук, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004552-00 Промивний буфер (Wash Buffer), 10л – 40 наборів, 105-007380-00 Контрольна сироватка щитовидна панель (Н) – 1 набір, 105-007382-00 Пухлинний маркер Multi Control TMH322 – 1 набір, 105-008555-00 Метаболічний мультиконтроль (Н) – 1 набір, 105-005944-00 Контрольна мультисироватка (Н) – 1 набір, IF5006 експрес-тест D-Dimer (імунофлуоресценція) – 40 наборів.
- ID: UA-2026-05-19-012169-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29272838
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Люголя розчин по 25 г, Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг, Папаверин, розч...×-
Люголя розчин по 25 г, Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг, Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл, Кофеїн-бензоат натрію, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 1 мл, Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл, Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл, Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл, Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл, Декскетопрофен гранули для орального розчину по 25 мг, Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г, Лідокаїн, спрей, 10 %, по 38 г, Дротаверин таблетки 40 мг, Ацетилцистеїн порошок/гранули по 600 мг, Німесулід, гранули (порошок гранульований) для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г, Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл, Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл, Спазмолітичні засоби в комбінації з анальгетиками таблетки , Прегабалін, капсули, по 75 мг
- ID: UA-2026-05-14-001642-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29218223
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Епі...×-
Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл, Ацетилсаліцилова кислота таблетки по 500 мг, Спирт етиловий 70% 100 мл., Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, Ніфедипін таблетки по 10 мг, Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл, Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг, Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл, Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл, Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл.
- ID: UA-2026-05-05-003526-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29114959
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Епі...×-
Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Спирт етиловий 70% 100 мл., Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, Ніфедипін таблетки по 10 мг, Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл, Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг, Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл, Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл, Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл, Ацетилсаліцилова кислота таблетки по 500 мг
- ID: UA-2026-04-17-000901-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28944201
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди для аналізатора електролітів- ID: UA-2026-02-04-009723-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28183739
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 - Лікарські засоби різні - 24 найменування (BITO-0600 Білірубін Загальний 4+1;...×-
33690000-3 - Лікарські засоби різні - 24 найменування (BITO-0600 Білірубін Загальний 4+1; 2х125мл - 3 пак.; BIDI-0500 Білірубін Прямий 1х125 мл - 16пак.; GІSL-0420 Гамма-ГТ ПЛЮС СР; 4 х 62.5 мл - 5пак.; CHDL-0250 Холестерин ЛВЩ 4x28 мл ВТЛ - 2пак.; CLDL-0250 Холестерин ЛНЩ 4x28 мл ВТЛ -2 пак.; НВАС-0240 Гліколізований гемоглобін; 1х32мл - 3пак.; Сечовина 30 - 5 набір; БІЛОК ЗАГАЛЬНИЙ 60 - 2набір; Холестерин HDL прямий (1х80 мл) - 5шт.; Холестерин LDL прямий (1х80 мл) - 5шт.; Кислотний миючий розчин (4х20 мл) -3шт.; СРБ - латекс-тест – 10 паков; ABX Difftrol (2N), розчин для контролю – 1 набір; ABX Minidil LMG 20 л (L), ізотонічний розчин – 4 шт.; ABX Cleaner 1 л (L), ферментативний розчин – 8шт.; ABX Minilyse LMG 1 л (L), лізуючий розчин -4шт.; Тест-система для визначення Anti-TPO, 100т -30набір; Тест-система для визначення CA125, 100т – 2 набір; Тест-система для визначення CA15-3, 100т -2 набір; Тест-система для визначення Ferritin, 100т – 10 набір; СтандартГемоглобін А1С- прямий (HbA1c- DIR) (4 х 0.5мл) – 1шт.; Гемоглобін A1С контроль(Нормальний) (1x 0.5 мл) – 1шт.; Гемоглобін A1Сконтроль(Підвищений) (1 x 0.5 мл) – 1 шт.; Сечова кислота 60 – 5 набір. )
- ID: UA-2025-09-16-006664-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26446310
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 - Фармацевтична продукція (22 найменування)- ID: UA-2025-04-04-008825-a
- Дата створення : 04.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24923565
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
за кодом НК України ЄЗС ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (22 найменування)- ID: UA-2025-03-31-002869-a
- Дата створення : 31.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24865625
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
за кодом НК України ЄЗС ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (43- найменування)...×-
за кодом НК України ЄЗС ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (43- найменування))
- ID: UA-2025-03-26-012544-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24837612
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
за кодом НК України ЄЗС ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (39 - найменувань...×-
за кодом НК України ЄЗС ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (39 - найменувань)
- ID: UA-2025-03-26-005223-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24830351
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39051031ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -