-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні", 105-004278-00 Калібраційний набір FT4 – 1 набір, 105-004209-00 Тест-система для визначення FT4,100т -25 наборів, 105-004281-00 Калібраційний набір для визначення TSH – 1 набір, 105-004212-00 Тест-система для визначення TSH-,100т – 45 наборів, 105-005916-00 Калібраційний набір Anti-TPO -1 набір, 105-005665-00 Тест-система для визначення Anti-TPO .100т – 12 наборів, 105-004288-00 Total PSA Калібратори TPSA211 – 1 набір, 105-004219-00 Набір реагентів для визначення простати специфічного антигену загального TPSA 111 – 40 наборів, 105-004289-00 Калібраційний набір Ferritin – 1 набір, 105-004220-00 Тест-система для визначення Ferritin,100т – 30 наборів, 105-004285-00 Калібраційний набір СА-15.3 – 1 набір, 105-004216-00 Тест-система для визначення СА-15.3, 100т – 2 набори, 105-004284-00 Калібраційний набір СА-125 – 1 набір, 105-0004215-00 Тест-система для визначення СА-125. 100т – 2 набори, Очищувальний розчин Реагент М-53Р Probe Cleanser (50 ml) – 15 штук, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004552-00 Промивний буфер (Wash Buffer), 10л – 40 наборів, 105-007380-00 Контрольна сироватка щитовидна панель (Н) – 1 набір, 105-007382-00 Пухлинний маркер Multi Control TMH322 – 1 набір, 105-008555-00 Метаболічний мультиконтроль (Н) – 1 набір, 105-005944-00 Контрольна мультисироватка (Н) – 1 набір, IF5006 експрес-тест D-Dimer (імунофлуоресценція) – 40 наборів.
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-012169-a
Завершена
1 668 399.64
UAH з ПДВ
Номер:
547efe5b168746aead912296b7e04c5e
Внутрішній номер закупівлі:
29272838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-012169-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Марина Товіївна +380487058710 centr_4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 668 399.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 16:10 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 16:10 - 27.05.2026 10:00
Аукціон:
з 28.05.2026 15:39
Період кваліфікації:
27.05.2026 10:00 - 02.06.2026 09:16
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 668 399.64 Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні", 105-004278-00 Калібраційний набір FT4 – 1 набір, 105-004209-00 Тест-система для визначення FT4,100т -25 наборів, 105-004281-00 Калібраційний набір для визначення TSH – 1 набір, 105-004212-00 Тест-система для визначення TSH-,100т – 45 наборів, 105-005916-00 Калібраційний набір Anti-TPO -1 набір, 105-005665-00 Тест-система для визначення Anti-TPO .100т – 12 наборів, 105-004288-00 Total PSA Калібратори TPSA211 – 1 набір, 105-004219-00 Набір реагентів для визначення простати специфічного антигену загального TPSA 111 – 40 наборів, 105-004289-00 Калібраційний набір Ferritin – 1 набір, 105-004220-00 Тест-система для визначення Ferritin,100т – 30 наборів, 105-004285-00 Калібраційний набір СА-15.3 – 1 набір, 105-004216-00 Тест-система для визначення СА-15.3, 100т – 2 набори, 105-004284-00 Калібраційний набір СА-125 – 1 набір, 105-0004215-00 Тест-система для визначення СА-125. 100т – 2 набори, Очищувальний розчин Реагент М-53Р Probe Cleanser (50 ml) – 15 штук, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004552-00 Промивний буфер (Wash Buffer), 10л – 40 наборів, 105-007380-00 Контрольна сироватка щитовидна панель (Н) – 1 набір, 105-007382-00 Пухлинний маркер Multi Control TMH322 – 1 набір, 105-008555-00 Метаболічний мультиконтроль (Н) – 1 набір, 105-005944-00 Контрольна мультисироватка (Н) – 1 набір, IF5006 експрес-тест D-Dimer (імунофлуоресценція) – 40 наборів.