-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні", 105-004278-00 Калібраційний набір FT4 – 1 набір, 105-004209-00 Тест-система для визначення FT4,100т -25 наборів, 105-004281-00 Калібраційний набір для визначення TSH – 1 набір, 105-004212-00 Тест-система для визначення TSH-,100т – 45 наборів, 105-005916-00 Калібраційний набір Anti-TPO -1 набір, 105-005665-00 Тест-система для визначення Anti-TPO .100т – 12 наборів, 105-004288-00 Total PSA Калібратори TPSA211 – 1 набір, 105-004219-00 Набір реагентів для визначення простати специфічного антигену загального TPSA 111 – 40 наборів, 105-004289-00 Калібраційний набір Ferritin – 1 набір, 105-004220-00 Тест-система для визначення Ferritin,100т – 30 наборів, 105-004285-00 Калібраційний набір СА-15.3 – 1 набір, 105-004216-00 Тест-система для визначення СА-15.3, 100т – 2 набори, 105-004284-00 Калібраційний набір СА-125 – 1 набір, 105-0004215-00 Тест-система для визначення СА-125. 100т – 2 набори, Очищувальний розчин Реагент М-53Р Probe Cleanser (50 ml) – 15 штук, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004552-00 Промивний буфер (Wash Buffer), 10л – 40 наборів, 105-007380-00 Контрольна сироватка щитовидна панель (Н) – 1 набір, 105-007382-00 Пухлинний маркер Multi Control TMH322 – 1 набір, 105-008555-00 Метаболічний мультиконтроль (Н) – 1 набір, 105-005944-00 Контрольна мультисироватка (Н) – 1 набір, IF5006 експрес-тест D-Dimer (імунофлуоресценція) – 40 наборів.
Оголошено тендер
1 668 399.64
UAH
Номер:
fe37feb2e47d4743bf456ee18ebb0a7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-19-013390-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 668 399.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні", 105-004278-00 Калібраційний набір FT4 – 1 набір, 105-004209-00 Тест-система для визначення FT4,100т -25 наборів, 105-004281-00 Калібраційний набір для визначення TSH – 1 набір, 105-004212-00 Тест-система для визначення TSH-,100т – 45 наборів, 105-005916-00 Калібраційний набір Anti-TPO -1 набір, 105-005665-00 Тест-система для визначення Anti-TPO .100т – 12 наборів, 105-004288-00 Total PSA Калібратори TPSA211 – 1 набір, 105-004219-00 Набір реагентів для визначення простати специфічного антигену загального TPSA 111 – 40 наборів, 105-004289-00 Калібраційний набір Ferritin – 1 набір, 105-004220-00 Тест-система для визначення Ferritin,100т – 30 наборів, 105-004285-00 Калібраційний набір СА-15.3 – 1 набір, 105-004216-00 Тест-система для визначення СА-15.3, 100т – 2 набори, 105-004284-00 Калібраційний набір СА-125 – 1 набір, 105-0004215-00 Тест-система для визначення СА-125. 100т – 2 набори, Очищувальний розчин Реагент М-53Р Probe Cleanser (50 ml) – 15 штук, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл) – 10 наборів, 105-004552-00 Промивний буфер (Wash Buffer), 10л – 40 наборів, 105-007380-00 Контрольна сироватка щитовидна панель (Н) – 1 набір, 105-007382-00 Пухлинний маркер Multi Control TMH322 – 1 набір, 105-008555-00 Метаболічний мультиконтроль (Н) – 1 набір, 105-005944-00 Контрольна мультисироватка (Н) – 1 набір, IF5006 експрес-тест D-Dimer (імунофлуоресценція) – 40 наборів.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
19.05.2026 15:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
105-004278-00 Калібраційний набір FT4
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004209-00 Тест-система для визначення FT4,100т
Кількість
25 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004281-00 Калібраційний набір для визначення TSH
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004212-00 Тест-система для визначення TSH-,100т
Кількість
45 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-005916-00 Калібраційний набір Anti-TPO
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-005665-00 Тест-система для визначення Anti-TPO .100т
Кількість
12 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004288-00 Total PSA Калібратори TPSA211
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004219-00 Набір реагентів для визначення простати специфічного антигену загального TPSA 111
Кількість
40 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004289-00 Калібраційний набір Ferritin
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004220-00 Тест-система для визначення Ferritin,100т
Кількість
30 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004285-00 Калібраційний набір СА-15.3
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004216-00 Тест-система для визначення СА-15.3, 100т
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004284-00 Калібраційний набір СА-125
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-0004215-00 Тест-система для визначення СА-125. 100т
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Очищувальний розчин Реагент М-53Р Probe Cleanser (50 ml)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл)
Кількість
10 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004274-00 Розчин субстрату (Substrate solution), (4*115мл)
Кількість
10 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-004552-00 Промивний буфер (Wash Buffer), 10л
Кількість
40 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-007380-00 Контрольна сироватка щитовидна панель (Н)
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-007382-00 Пухлинний маркер Multi Control TMH322
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-008555-00 Метаболічний мультиконтроль (Н)
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
105-005944-00 Контрольна мультисироватка (Н)
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
IF5006 експрес-тест D-Dimer (імунофлуоресценція)
Кількість
40 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 668 399.64 UAH