-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, СРБ-латекс-тест Гранум – 50 паковань, РФ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-001139-a
Завершена
321 170.41
UAH без ПДВ
Номер:
97ae687e5813469ab4268cd330cad51a
Внутрішній номер закупівлі:
29923704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-001139-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Марина Товіївна +380487058710 centr_4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
321 170.41 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 09:45 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 09:45 - 05.08.2026 10:00
Аукціон:
з 06.08.2026 11:18
Період кваліфікації:
05.08.2026 10:00 - 07.08.2026 13:01
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴321 170.41 URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, СРБ-латекс-тест Гранум – 50 паковань, РФ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань