-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, СРБ-латекс-тест Гранум – 50 паковань, РФ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань
Оголошено тендер
343 652.34
UAH
Номер:
87ccf632d71442a7a5da47c2ed4d7506
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-000996-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
343 652.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, СРБ-латекс-тест Гранум – 50 паковань, РФ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
28.07.2026 09:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок)
Кількість
8 набір
Період постачання
до 31.12.2026
URS-200 Розчин для очищення
Кількість
17 штука
Період постачання
до 31.12.2026
URS-300 Розчин для глибокої очистки
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
URS-14H Смужки реагентні
Кількість
150 набір
Період постачання
до 31.12.2026
СРБ-латекс-тест Гранум
Кількість
50 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
РФ-латекс-тест Гранум
Кількість
20 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
АСЛ-О-латекс-тест Гранум
Кількість
20 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума343 652.34 UAH