-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні" ( 35 найменувань) Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл) – 5 штук, Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT) (1*1000мл) – 5 штук, а-Амілаза EPS (1*150 мл) – 6 штук, y-Глутамінтрансфераза (y-GT) (1*300 мл) – 9 штук, Лужна фосфотаза (ALP)-АМР (1*300мл) – 8 штук, Білірубін (загальний) (2*500мл) Biosystems – 9 штук, Білірубін (прямий) (2*500мл) – 17 штук, Тригліцериди (10*60мл) – 5 штук, HDL-Холестерин прямий (1*320мл) – 15 штук, LDL-Холестерин прямий (1*160мл) – 15 штук, Холестерин (1*1000мл) – 15 штук, Глюкоза (1*1000мл) – 9 штук, Кальций-Арсеназо (1*200мл) – 2 штуки, Залізо-Феррозин (1*200мл) – 2 штуки, Білок (загальний) (2*250) – 2 штуки, Сечовина/Азот сечовини (УФ-метод) (1*1000мл) – 4 штуки, Креатинін (1*1000мл) – 7 штук, Сечова кислота (1*1000 мл) – 4 штуки, Альбумін (1*250мл) – 2 штуки, Концентрований миючий розчин 500мл – 5 штуки, Кислотний миючий розчин (4*20мл) – 3 штуки, Лужний миючий розчин (4*15мл) – 3 штуки, Протромбіновий час (РТ) (4*5мл) – 50 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*4мл) – 20 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*16мл) – 15 штук, Фібріноген Clauss (4*2мл) – 35 штук, Фібріноген Clauss (4 *15мл) - 25 штук, Коагуляційний контроль 1 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний контроль 11 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний калібратор (4*1 мл) – 1 штука, Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (1*144мл) – 10 штук, Гемоглобін А1С контроль (підвищенний) (1*0,5мл) – 2 штуки, Стандарт Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (4*0,5мл) – 4 штуки, Біохімічний калібратор (Human) (5*5 мл) – 2 штуки, Біохімічна контрольна сироватка (Human) (5*5 мл) – 3 штуки.
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-008354-a
Завершена
2 190 285.89
UAH з ПДВ
Номер:
f50be4fff76a4839ba9675360db581bf
Внутрішній номер закупівлі:
29538540
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-008354-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Марина Товіївна +380487058710 centr_4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 190 285.89 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 14:45 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 14:45 - 23.06.2026 10:00
Аукціон:
з 24.06.2026 14:37
Період кваліфікації:
23.06.2026 10:00 - 30.06.2026 16:33
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 190 285.89 Код ДК 021:2015: 33690000-3 «Лікарські засоби різні" ( 35 найменувань) Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл) – 5 штук, Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT) (1*1000мл) – 5 штук, а-Амілаза EPS (1*150 мл) – 6 штук, y-Глутамінтрансфераза (y-GT) (1*300 мл) – 9 штук, Лужна фосфотаза (ALP)-АМР (1*300мл) – 8 штук, Білірубін (загальний) (2*500мл) Biosystems – 9 штук, Білірубін (прямий) (2*500мл) – 17 штук, Тригліцериди (10*60мл) – 5 штук, HDL-Холестерин прямий (1*320мл) – 15 штук, LDL-Холестерин прямий (1*160мл) – 15 штук, Холестерин (1*1000мл) – 15 штук, Глюкоза (1*1000мл) – 9 штук, Кальций-Арсеназо (1*200мл) – 2 штуки, Залізо-Феррозин (1*200мл) – 2 штуки, Білок (загальний) (2*250) – 2 штуки, Сечовина/Азот сечовини (УФ-метод) (1*1000мл) – 4 штуки, Креатинін (1*1000мл) – 7 штук, Сечова кислота (1*1000 мл) – 4 штуки, Альбумін (1*250мл) – 2 штуки, Концентрований миючий розчин 500мл – 5 штуки, Кислотний миючий розчин (4*20мл) – 3 штуки, Лужний миючий розчин (4*15мл) – 3 штуки, Протромбіновий час (РТ) (4*5мл) – 50 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*4мл) – 20 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*16мл) – 15 штук, Фібріноген Clauss (4*2мл) – 35 штук, Фібріноген Clauss (4 *15мл) - 25 штук, Коагуляційний контроль 1 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний контроль 11 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний калібратор (4*1 мл) – 1 штука, Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (1*144мл) – 10 штук, Гемоглобін А1С контроль (підвищенний) (1*0,5мл) – 2 штуки, Стандарт Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (4*0,5мл) – 4 штуки, Біохімічний калібратор (Human) (5*5 мл) – 2 штуки, Біохімічна контрольна сироватка (Human) (5*5 мл) – 3 штуки.